OPIS TRAS

Uczestnicy Zlotu, w zależności od osobistych preferencji i posiadanego modelu Mitsubishi, mogą wybierać spośród trzech rodzajów tras:

Trasa turystyczna

Organizowana w formie rajdu turystycznego wytyczanego na utwardzanej nawierzchni. Załoga będzie poruszać się po najbardziej malowniczych okolicach Mrągowa i wykona punktowane zadania związane z etnografią regionu oraz marką Mitsubishi. Trasę będzie można przejechać dowolnym modelem Mitsubishi.

Trasa terenowo - turystyczna

Organizowana w formie rajdu krajoznawczego. Zlotowicze będą poruszać się po asfaltach, ale i drogach szutrowych, które po opadach deszczu mogą być ciekawym wyzwaniem dla kierowców. Cała załoga wykona zadania związane z etnografią regionu oraz marką Mitsubishi, ale rywalizacja terenowa połączy się z konkursami i atrakcjami turystycznymi. Trasa dedykowana wszystkim modelom Mitsubishi 4x4. Rekomendowane opony MT/AT.

Trasa terenowa

Organizowana w formie rajdu terenowego. Uczestnicy wykonają próby terenowe na luźnych nawierzchniach, takich jak szutry i piachy, a szczególnie zdradliwe miejsca będą specjalnie oznaczone. Błotniste koleiny, strome podjazdy i wodne przeszkody będą wymagały użycia różnych technik off-roadowych, a w niektórych miejscach przydatne mogą się okazać wyciągarki lub wzajemna pomoc. To uczestnicy będą decydować, które próby chcą pokonać, w trudniejszych miejscach zostaną przygotowane objazdy. Na trasie spotkać będzie można doświadczonych sędziów, którzy w razie potrzeby udzielą cennych wskazówek. Trasa polecana głównie użytkownikom modeli terenowych. Rekomendowane opony MT.

PARTNERZY