OPIS TRAS

Uczestnicy zlotu, w zależności od osobistych preferencji i posiadanego modelu Mitsubishi, mogą wybierać spośród trzech rodzajów tras:

Trasa turystyczna

Uczestnicy tej grupy będą mieli okazję poruszać się krętymi, górskimi drogami, na których min. rozgrywany był Rajd Karkonoski. Oprócz radości z jazdy będziecie mogli podziwiać wiosenne okolice Jeleniej Góry i Karpacza. Na swojej trasie załogi Mitsubishi spotkają najciekawsze obiekty i atrakcje turystyczne tej części Dolnego Śląska. Oprócz zwiedzania i poznawania lokalnych tajemnic na uczestników będą czekały punktowane konkurencje.

Trasa terenowo - turystyczna

Trasa zostanie poprowadzona malowniczymi terenami z pięknym widokiem na Karkonosze. W dużej części uczestnicy będą poruszać się drogami szutrowymi, które po opadach deszczu mogą być ciekawym wyzwaniem dla kierowców. Oprócz rywalizacji terenowej przygotujemy konkursy i atrakcje turystyczne, tak by połączyć jazdę w terenie z aktywnością fizyczną. Trasa jest planowana z myślą o SUV-ach 4x4. Rekomendowane opony MT/AT.

Trasa terenowa

Na fanów off-roadu będzie czekała zróżnicowana pod względem przeszkód trasa, gdzie szczególnie zdradliwe miejsca będą specjalnie oznaczone. Błotniste koleiny, strome podjazdy i wodne przeszkody będą wymagały użycia różnych technik off-roadowych, a w niektórych miejscach przydatne mogą się okazać wyciągarki lub wzajemna pomoc. To uczestnicy będą decydować, które próby chcą pokonać, w trudniejszych miejscach zostaną przygotowane objazdy. Rekomendowane opony MT. Na trasie spotkać będzie można doświadczonych sędziów, którzy w razie potrzeby udzielą cennych wskazówek.

PARTNERZY